تعداد بازیهای موجود: 3.314 امروز بازی شده: 492 کل دفعات اجرا: 15.086.109 کل اعضــا : 5.548

اتاق گفتگو
نمایش اتاق گفتگو تنها برای کاربران عضو امکان پذیر است . لطفا یا به محیط کاربری خود وارد شوید و یا
برای عضویت در سایت کلیک کنیدبرای عضویت کلیک کنید.
نظرسنجی روز

با توجه به اینکه بنده فرصت چندانی برای اداره هر چه بهتر سایت ندارم لطفا در نظرسنجی زیر که نتیجه اون در نهایت به خودتون برمیگرده شرکت کنید.
فروش سایت صرفا به اعضای سایت صورت خواهد پذیرفت.در صورت فروش، بنده تا یکسال ایشون رو همراهی خواهم کرد تا به کلیه امور واقف بشن و بعد از اون هم در صورت نیاز هر جا لازم دونستن بهشون کمک میکنم.ضمن اینکه فروش به اعضای سایت شامل 20% تا 50% تخفیف خواهد

توجه : فقط اعضا و هر عضو صرفا یکبار حق رأی دارند

آیا با فروش سایت به هر کدام از اعضای سایت موافق هستید؟

بله

خیر

نظری ندارم


آموزش ها
فایلهای ضروری جهت دانلود
بازی های چند نفره
جدیدترین بازی ها
0.00

4 بار بازی کرده

0.00

9 بار بازی کرده

0.00

11 بار بازی کرده

0.00

16 بار بازی کرده

5.00

22 بار بازی کرده

0.00

18 بار بازی کرده

0.00

23 بار بازی کرده

0.00

24 بار بازی کرده

جستجو

آمار سایت

تعداد بازیهای موجود: 3.314

امروز بازی شده: 492

کل دفعات اجرا: 15.086.109

کل اعضــا : 5.548

کاربران آنلاین : 134 (15 کاربر ، 119 مهمان )
اعضای آنلاین:

mehdiii, amlakmilad587, ahmad52, katoosha, Morteza, kingbord, far34, ANIL, nader47, ABCX, marjjjjan, anita23, arash k, nokhod, masaf

بازی آنلاین

دارت دونفره


راهنما:

بازی دارت یکی از بازی های پرطرفدار است که کمتر کسی میتوان پیدا کرد که با این بازی اشنایی نداشته باشد . بد نیست مطالب زیر بازی را یکبار مطالعه کنید

دارت
ورزش دارت ورزش ساده اي است ولي اين کافي نيست که فقط وسط تخته دارت را هدف قرار دهيم و پرتاب کنيم، بلکه تخته دارت 62 قسمت براي امتياز دارد که هر کدام به نوبه خود از حساسيت بالايي برخوردار است. اين ورزش را پير تا جوان ، چه پسر چه دختر وحتي معلولين و جانبازان ويا ناشنوايان مي توانند به عنوان يک حرفه، يک ورزش و يا حتي يک تفريح سالم با خيالي آسوده وبراي رفع استرس انجام دهند.


تاريخچه اين ورزش
از قرن 15 تا قرن 19 از تيرکمان به دارت
در جنگ باري انگليس (1455 تا 1485) تفريح سربازان اين بود که با تيروکمان هدفي را نشانه رفته وتوانايي خود را محک مي زدند.
قبل از جنگ بارا، جنگ معروف صدساله انگليس که به خاطر آن ملت انگليس بسيار خوي جنگجويي داشتند و تيراندازي با تيروکمان يکي از معروف ترين تفريحات آنها در مواقع بيکاري بود. بالاخره زمان Morning date فرا رسيد و آرامش در انگليس بتدريج حاکم شد. تيرها را کوتاه کرده وبدون استفاده از کمان و فقط با استفاده از دست، هدف گيري کرده و پرتاب مي کردند. اين طور که گفته مي شود اول فقط مشک هاي آب را هدف قرار داده بودند ولي بعدها تکه اي پوست را به درخت چسباندند وروي آن زدند ودر سال 1869 شخصي بنام بريان کامرين آن هدف را امتياز بندي کرد وچيزي شبيه به دارت امروزي شد.

دارت از چهار قسمت تشکيل شده:
1-Flight
2-Shaft
3-Barrel
4-Tip or point


نوک، بارل، شافت، وفلايت هرکدام انواع گوناگون ومختلف دارند وهر کس مي تواند دارتي را که مورد علاقه اش است و با آن راحت تر است تهيه و استفاده کند.


امتيازات قواعد آن


تخته دارت به صورتي طراحي شده است که دايره آن را به صورت قسمت هاي مثلثي که به وسيله ميله فلزي از هم جدا شده است در آمده. البته اگر به شکل توجه کنيد خواهيد ديد که ميله فلزي علاوه بر درست کدن اين مثلث ها تخته دارت را به چهار قسمت مجزا تفکيک کرده، اگر دارت شما در بين دو ميله اول خورده باشد عدد شما در 2 ضرب ميشود (Double Ring) واگر دربين دو ميله دوم خورده باشد عدد شما در 3 ضرب خواهد شد (Triple Ring) و اگر در بين ميله سوم باشد که معمولا به رنگ روشن است بخورد امتياز شما 25 واگر در بين ميله آخر به عبارتي مرکز قرار گيرد نمره شما 50 خواهد بود واگر دارت شما داخل اين ميله ها نباشد عددي که روي آن است به تنهايي در نظر گرفته مي شود، چنانچه پرتاب شما خارج از محيط مشخص شده باشد امتيازي براي شما در نظر گرفته نخواهد شد.